Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Aktywne Kozłowo: ruch, przygoda i zabawa

2018-09-26 07:00:00 (ost. akt: 2018-09-25 13:07:28)

Autor zdjęcia: GCKiS Kozłowo Monika Marszelewska

20 września o godz. 16.00 dzieci i seniorzy z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie wybrały się na pieszą wędrówkę pod hasłem „Ruch, przygoda, zabawa” do Zakrzewa.

Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Głównym celem wycieczki był konkurs fotograficzny pt. „ Pejzaż Kozłowa- dla każdego dla małego i dużego”.

Przechadzaliśmy się po polach i lesie obserwując i fotografując naturalny ekosystem świata roślin. Dzieci fotografowały różne okazy przyrody (liście, drzewa, rośliny i owady). W końcu dotarliśmy do miejscowości Zakrzewo, gdzie czekali na nas: sołtys Barbara Brzezińska i mieszkańcy.


Zostaliśmy mile przyjęci, płonęło już ognisko, a na stole mnóstwo słodkości oraz pyszny kompot.

Gdy zaczęło się ściemniać musieliśmy się zbierać, choć nie było to łatwe, pełne brzuchy nie pozwalały nam na szybki marsz. Obiecaliśmy sobie, że na wiosnę ponownie ich odwiedzimy.

Była to dobra okazja do rozbudzenia zainteresowań otaczającą przyrodą, wzbogacenia wiedzy oraz kształtowania postaw proekologicznych u dzieci.
Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego 15 października!

GCKiS


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GCKISKozłowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages