Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Najmłodsi w Urzędzie Gminy w Kozłowie

2019-06-14 07:00:00 (ost. akt: 2019-06-13 16:55:13)

Autor zdjęcia: Ewa Szymańska

7 czerwca dzieci ze szkoły w Szkotowie z wychowawczyniami wyjechały do Urzędu Gminy w Kozłowie. W wycieczce uczestniczyła dyrektor szkoły Beata Wasilewska.

Najmłodsi spotkali się z Markiem Wolszczakiem – wójtem gminy Kozłowo, który opowiedział dzieciom o swojej pracy i zaprosił je do kilku pokoi, w których młodzi uczestnicy wycieczki spotkali się z pracownikami urzędu.

Dzieci wystąpiły przed liczną publicznością, zaśpiewały cztery piosenki o tematyce patriotycznej, za co otrzymały gromkie oklaski.
Nic dziwnego, bo spisały się na medal! Najmłodsi wręczyli panu wójtowi bukiet niezapominajek, wykonany w ramach warsztatów plastycznych.

Po wizycie w urzędzie gminy dzieci z wychowawczyniami wzięły udział w przemarszu ulicą Kozłowa, również śpiewając piosenki.

Występ najmłodszych i kwiaty zostały przygotowane w ramach współpracy zespołu edukacji wczesnoszkolnej pod opieką wychowawczyń: Marii Chmielewskiej, Ewy Szymańskiej, Joanny Grzeli, Iwony Jaroszewskiej, Marzeny Reszki.

Ewa Szymańska


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPSzkotowo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages