Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Zajęcia wakacyjne

W GCKiS fajnie jest....

W ramach wakacyjnych zajęć w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie najmłodsi mieszkańcy, którzy pozostali w czasie lata w miejscowości uczestniczyli w przygotowanych przez instruktorów GCKiS zajęciach.
Przez dwa tygodnie placówka rozbrzmiewała śmiechem, muzyką i zabawą. W zajęciach uczestniczyły dzieci od 6 do 13 lat.
Pierwszy tydzień rozpoczeliśmy zajęciami sportowymi, konkurencjami sprawnościowymi, spotkaniem z Policjantem Panem Przemysławem Rychcik z Nidzicy , zajęciami na strzelnicy prowadzonymi przez Prezesa Ligi Obrony Kraju w Nidzicy Pana Witolda Szemplińskiego . Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne prowadzone przez Panią Katarzynę Płocharską-Stołówka u KAJA. Dzieci wybrały się do kina do Olsztyna na bajkę pt „Minionki gru dru”.
Drugi tydzień wakacyjnych spotkań rozpoczeliśmy warsztatami twórczego recyklingu: „Pojemniki na przybory szkolne”, „Butelkowe stworki”. Dzieci chętnie brały udział w zabawach i konkursach „Pierwsza pomoc, ratuje życie”. Dużo radości i zabawy przyniósł dzieciom wyjazd do Parku Rozrywki Nowa Holandia w Elblągu.
Dzieci grały także w kalambury, układały puzzle, kolorowały obrazki, rozwiązywały łamigłówki i brały udział w zabawach logicznych.
Wakacyjne spotkania w GCKiS były bardzo sympatycznym i radosnym czasem zarówno dla dzieci, które bardzo je chwaliły i chętnie w nich uczestniczyły, również dla nas osób prowadzących. Dziękujemy wam dzieciaki za odwiedziny, zabawę i wiele radości jakiej nam dostarczyłyście.
Monika Marszelewska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: GCKiS Kozłowo Monika Marszelewska oraz opublikowany na portalu Kozłowo: W Kozłowie dzieci się nie nudzą
Oceń artykuł:

(0)