Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Andrzejkowe Piżama Party w Kozłowie

Impreza była tak udana, że trudno stwierdzić kto lepiej się bawił dzieciaki czy instruktorzy? chyba po prostu wszyscy dobrze się bawili :)

Dnia 01.12.2017 (Piątek) o godz. 17.00 odbyły się Andrzejkowe Piżama Party. Tego dnia zainteresowane dzieci przybyły do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie z podusiami, maskotkami i piżamami. Dla niektórych było to pierwsze nocowanie poza domem. W czasie wieczoru odbyły się wróżby andrzejkowe i zabawy. Aby troszkę odpocząć po wyczerpujących zajęciach dzieci udały się na kolację. Na deser dzieciaki otrzymały lody ufundowane przez Panią Kasię Płocharską -Stołówka u Kaja.Po kolacji nadszedł czas na przebieranie się w piżamy i rozpoczęła się "piżamowa dyskoteka". W końcu zmęczone, ale uśmiechnięte zasypiały podczas seansu bajkowego. Rano dzieci miały okazję samodzielnie wykonać kanapeczki, które z apetytem zjadły na śniadanie. Po wspólnym śniadaniu wszystkie dzieci rozchodziły się do domów we wspaniałych nastrojach.


Monika Marszelewska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: GCKiS Kozłowo Monika Marszelewska oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Andrzejkowe Piżama Party w Kozłowie
Oceń artykuł:

(0)