Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Aktywne Kozłowo- Wycieczka piesza

20 września o godz. 16.00 dzieci i seniorzy z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie wybrały się na pieszą wędrówkę pod hasłem „Ruch, przygoda, zabawa” do Zakrzewa.

Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Głównym celem wycieczki był konkurs fotograficzny pt. „ Pejzaż Kozłowa- dla każdego dla małego i dużego”. Przechadzaliśmy się po polach i lesie obserwując i fotografując naturalny ekosystem świata roślin. Dzieci fotografowały różne okazy przyrody ( liście, drzewa, rośliny i owady). W końcu dotarliśmy do miejscowości Zakrzewo gdzie na nas czekała Pani sołtys Barbara Brzezińska i mieszkańcy.Zostaliśmy mile przyjęci, płonęło już ognisko, a na stole mnóstwo słodkości oraz pyszny kompot. Gdy zaczęło się ściemniać musieliśmy się zbierać, choć nie było to łatwe, pełne brzuchy nie pozwalały nam na szybki marsz. Obiecaliśmy sobie, że na wiosnę ponownie ich odwiedzimy. Dziękujemy serdecznie za mega przyjęcie :)
Była to dobra okazja do rozbudzenia zainteresowań otaczającą przyrodą, wzbogacenia wiedzy oraz kształtowania postaw proekologicznych u dzieci.
Roztrzygnięcie konkursu fotograficznego 15 pazdziernika !!!


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: GCKiS Kozłowo Monika Marszelewska oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Aktywne Kozłowo: ruch, przygoda i zabawa
Oceń artykuł:

(0)