środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Roztańczony Bal Seniora

Frekwencja bardzo pozytywnie zaskoczyła organizatorów. W zabawie uczestniczyło około 180 osób. Cieszy fakt, że seniorzy chcą się spotkać i wspólnie bawić.

W miniony piątek 12 października 2018 roku o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie na sali widowiskowej odbył się X Bal Seniora. Zanim aktywni seniorzy zdominowali parkiet, wydarzenie rozpoczęło część oficjalną Wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak i Zastępca Wójta Jacek Jankowski przywitali gości i życzyli udanej zabawy. Następnie dzieci z GCKiS zaprezentowały się : wokalnie, tanecznie i artystycznie. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek i wspólną zabawę. Aktywnych seniorów do tańca porwał zespół RELAX. Tradycyjnie wybrano króla i królową balu zostali nimi: Elżbieta Niedzielska i Henryk Powierski. Wyśmienita zabawa trwała do godz. 21.00.Wesołe humory dopisywały wszystkim, a atmosfera na balu była ciepła i radosna.


Monika Marszlewska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: GCKiS Kozłowo Monika Marszelewska oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Roztańczony Bal Seniora
Oceń artykuł:

(0)