Czwartek, 14 grudnia 2017. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Profil użytkownika SP_Szkotowo

Mikołajkowy Turniej Szachowy

6.12.2017r. w Szkole Podstawowej w Szkotowie po raz pierwszy został rozegrany Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym rywalizowało 14 uczniów. Początkowo uczestnicy musieli wykazać się elementarną wiedzą szachową, by rozegrane partie mogły przebiegać prawidłowo.

Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie Szkół Podstawowych Gminy Kozłowo

5 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szkotowie odbył się Mikołajkowy Turniej w Dwa Ognie Szkół Podstawowych Gminy Kozłowo. W turnieju wzięły udział trzy drużyny z gminy Kozłowo: szkoła podstawowa ze Szkotowa, Rogoża oraz Zaborowa.

Karma dla leśnych zwierząt

Szkoła Podstawowa w Szkotowie we wrześniu i październiku wzięła udział w akcji „Karma dla leśnych zwierząt”. W tych miesiącach cała społeczność szkolna, wspierana przez Szkolne Koło Wolontariatu, przynosiła dary w postaci kasztanów i żołędzi.

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska "Podaj Łapę"

W październiku uczestnicy Szkolnego Klubu Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Szkotowie zorganizowali zbiórkę karmy dla piesków ze schroniska „Podaj Łapę” w Tatarach.

Tę charytatywną akcję zakończyła listopadowa wizyta w schronisku, podczas której wolontariusze wraz z opiekunami przekazali...

Edukacja przez Szachy

Od 2016 roku uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie realizują projekt „Edukacja przez Szachy w szkole”.

4 listopada 2017 r. dwoje uczestników projektu – Alan K. oraz Dawid D. po raz pierwszy zaprezentowali swoje umiejętności w II Turnieju Szachowym dla Dzieci i Młodzieży...

Pasowanie na przedszkolaka i ucznia klasy pierwszej

30 października 2017r. to ważny dzień dla najmłodszych dzieci Szkoły Podstawowej w Szkotowie. Wtedy właśnie zostały pasowane na przedszkolaka oraz ucznia klasy pierwszej i tym samym stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Takie wydarzenie to jedno z ważniejszych przeżyć ucznia w szkole.

Czytanie Narodowe

Dnia 15.09.2017r. w Szkole Podstawowej im. Ks. J. Twardowskiego w Szkotowie odbyło się CZYTANIE NARODOWE ’2017.

W związku z tym, że w tym roku do czytania wybrano „Wesele” S. Wyspiańskiego nasze spotkanie rozpoczęto krótkim filmem biograficznym o Stanisławie Wyspiańskim. Następnie...

Przyszli czwartoklasiści uroczyście zakończyli I etap edukacji

21 czerwca 2017r. uczniowie klasy trzeciej szkoły podstawowej z rodzicami i wychowawczynią zorganizowali uroczyste spotkanie z okazji ukończenia pierwszego etapu edukacji.

Pani Dyrektor, która zaszczyciła wszystkich swoją obecnością, życzyła uczniom sukcesów w dalszej nauce. Wychowawczyni...

Dzień Pustej Klasy w Szkotowie

To już kolejny raz uczniowie Zespołu Szkól w Szkotowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji propagującej prawidłową edukację ekologiczną, zachęcającej do przebywania na świeżym powietrzu - prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającej formie edukacji na świecie. W tym roku w całej Polsce wyszło w teren 120 tysięcy dzieci z 1000 szkół i przedszkoli.

,,Zwierciadło narodu”

Dnia 23 maja 2017r. w Ratuszu staromiejskim w Elblągu miało miejsce wręczenie nagród w konkursie wojewódzkim plastycznym pt. ,,Zwierdciadło narodu – historia i kultura mniejszości narodowej i etnicznej województwa warmińsko-mazurskiego”.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »