Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Profil użytkownika SP_Szkotowo

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej w Szkotowie

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy nasze Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w piątek 8 listopada w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbył się uroczysty apel. Wydarzenie to rozpoczęło się przemówieniem Pani Dyrektor Beaty Wasilewskiej, która mówiła o potrzebie pielęgnowania pamięci o polskiej historii.

Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej w Szkotowie

25 października w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbył się festyn w ramach kampanii ,, Postaw na Rodzinę’’ oraz „Warmińsko-Mazurskiego tygodnia kariery”

W wydarzeniu wzięli udział Pan Wójt Marek Wolszczak , zastępca Wójta Pani Barbara Szczepkowska , nauczyciele,...

Edukacyjna wycieczka najmłodszych

To była pouczająca lekcja historii, tradycji i szacunku. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami włączyły się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”.

25.10.2019 r. zorganizowaliśmy działania upamiętniające...

Mali strażacy odbyli szkolenie przeciwpożarowe

To była wspaniała lekcja na temat specyfiki pracy strażaka oraz właściwego postępowania w przypadku pożaru.

24.10.2019 r. uczniowie klas II i III ze Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami wyjechali do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Nidzicy. Uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych...

Bicie Rekordu WOŚP w Szkotowie

Uczestnictwo w Biciu Rekordu WOŚP stało się już dla nas tradycją i bardzo cenną, wartościową inicjatywą. 16.10.2019r., w trakcie Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca, uczniowie Szkoły Podstawowej w Szkotowie kolejny raz wzięli udział w ogólnopolskim wydarzeniu pod nazwą „Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób”.

Najmłodsi w Urzędzie Gminy w Kozłowie

Akcja „Niezapominajka” to jedno z zadań w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała”, w którym uczestniczą dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie.

I Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

20 maja w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbył się I Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo.

Wydarzenie rozpoczęli przemówieniem do zawodników Pan Wójt Marek Wolszczak oraz Pani Dyrektor Beata Wasilewska życząc wszystkim powodzenia i miłej...

Najmłodsi włączyli się do wspólnego ogólnopolskiego czytania

25 kwietnia o godzinie 12.00 odbyło się Narodowe Czytanie Legend Polskich. Uczestniczyły w nim dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie.

Spotkanie zorganizowały wychowawczynie Marzena Reszka, Iwona Jaroszewska, Ewa Szymańska, Joanna Grzela, Maria Chmielewska....

Rekolekcje wielkopostne w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego

W dniach 4 i 5 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbyły się rekolekcje wielkopostne pod hasłem: „Jezus Drogą, Prawdą i Życiem”.

Pierwszego dnia dzieci z kl. 0 – III oglądały film pt.: „Zagubiona owieczka”, a następnie po Mszy św. wykonywały owieczki...

Uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie zrealizowali zadania w zakresie kampanii Bezpieczna Droga „Dobrze Cię widzieć”.

8 kwietnia w klasach zostały przeprowadzone zajęcia na temat bezpieczeństwa na drodze, z wykorzystaniem scenariusza „Dobrze Cię widzieć po drugiej stronie ulicy”. Zwrócono uwagę na prawidłowe zachowanie się pieszych na drodze oraz podkreślono wagę bycia widocznym dzięki kamizelkom odblaskowym