Czwartek, 22 lutego 2018. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Profil użytkownika SP_Szkotowo

Nasze bale w karnawale

10 lutego br. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie bawiły się na balu karnawałowym. Wystąpiły w pięknych strojach i maskach.

Dziewczęta z klasy II gimnazjum – Ola, Kaja, Ala, Ela, Ola - pod opieką p. Igora Nadolskiego przygotowały nagłośnienie,...

Krzewienie idei olimpijskiej w Szkole Podstawowej w Szkotowie

9 lutego w Pjongczang wystartowały XXIII Igrzyska Olimpijskie. Ceremonię otwarcia obejrzeli uczniowie Szkoły Podstawowej w Szkotowie.

Licznie zgromadzona młodzież najpierw obejrzała film ukazujący krótką historię Zimowych Igrzysk Olimpijskich z nawiązaniem do osiągnięć narodowych. W kolejnej...

III Mistrzostwa Szkoły Pojazdów Sterowanych Radiowo

19 stycznia br. po raz trzeci w Szkole Podstawowej w Szkotowie odbyła się międzyuczniowska rywalizacja samochodów sterowanych radiowo w skali 1:16. Tegoroczne zawody, podobnie jak rok temu, dawały uczestnikom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności kierowania na dwóch torach.

Rocznica śmierci ks. Jana Twardowskiego w Szkole Podstawowej w Szkotowie

18 stycznia bieżącego roku obchodziliśmy 12 rocznicę śmierci księdza Jana Twardowskiego . W związku z tym wydarzeniem uczniowie klas V-VII szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum przygotowali uroczysty apel. Spotkanie było wyjątkowe, gdyż prezentowali własne utwory inspirowane twórczością „księdza od biedronek” .

Spotkanie z babcią i dziadkiem

18 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami świętowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na to wzruszające spotkanie dostojni goście przybyli bardzo licznie.

Swoją obecnością zaszczycili nas wójt gminy Pan Marek...

Najmłodsi w Środowiskowym Domu Samopomocy

10 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami gościły w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sarnowie. Zaprezentowały swoje umiejętności w przedstawieniu „Anielskie opowiadanie świąteczne”.

Gościnnie w Domu Opieki

5 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami gościły w Całodobowym Domu Opieki Fundacji „Pomoc” w Waplewie. Spotkały się z jego mieszkańcami, wystąpiły w przedstawieniu „Anielskie opowiadanie świąteczne”. Recytowane przez dzieci teksty i zaśpiewane piosenki wzbudziły świąteczny nastrój, wprowadziły w zadumę, pozwoliły na chwilę refleksji.

Kolędowanie w Szkole Podstawowej w Szkotowie

21 grudnia 2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III Szkoły Podstawowej w Szkotowie zaprezentowały swoje umiejętności w przedstawieniu „Anielskie opowiadanie świąteczne”, związanym tematycznie z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

Radosne spotkanie najmłodszych z Mikołajem

20 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie ze swoimi wychowawczyniami wyjechały do Sali zabaw Madagaskar w Nidzicy.

W trakcie trzygodzinnego pobytu najmłodsi wesoło bawili się i wykonywali prace plastyczne. Ozdabiali pierniczki, które później z...

Mikołajkowy Turniej Szachowy

6.12.2017r. w Szkole Podstawowej w Szkotowie po raz pierwszy został rozegrany Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym rywalizowało 14 uczniów. Początkowo uczestnicy musieli wykazać się elementarną wiedzą szachową, by rozegrane partie mogły przebiegać prawidłowo.