Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Przyszli czwartoklasiści uroczyście zakończyli I etap edukacji

21 czerwca 2017r. uczniowie klasy trzeciej szkoły podstawowej z rodzicami i wychowawczynią zorganizowali uroczyste spotkanie z okazji ukończenia pierwszego etapu edukacji.

Pani Dyrektor, która zaszczyciła wszystkich swoją obecnością, życzyła uczniom sukcesów w dalszej nauce.
Wychowawczyni klasy podkreśliła, że kończy się bardzo ważny etap w życiu dzieci, w którym zdobyły one wiele umiejętności potrzebnych w dalszym funkcjonowaniu.

Młodzi artyści, w montażu słowno – muzycznym, zaprezentowali jak spędzili te pierwsze trzy lata w szkole, opowiedzieli jakie przygody i sytuacje im się przydarzyły. Pięknie zaśpiewali i wykazali się umiejętnościami tanecznymi. Rodzicom wręczyli podziękowania, wyrażając wdzięczność za wsparcie i wiarę w ich możliwości.

Rodzice dzieci przygotowali słodki poczęstunek. Przyszli czwartoklasiści wesoło bawili się. Dla uczniów, jak też nauczycieli oraz rodziców jest to ważne przeżycie, bowiem stanowi refleksję nad tym, że kończy się jeden bardzo istotny etap w życiu dzieci.
Wkrótce upragnione wakacje.

Wszystkim Wychowankom życzę, aby były radosne i bezpieczne. Rodzicom dziękuję za współpracę.

Wychowawczyni Ewa Szymańska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Przyszli czwartoklasiści uroczyście zakończyli I etap edukacji
Oceń artykuł:

(0)