Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Pasowanie na przedszkolaka i ucznia klasy pierwszej

30 października 2017r. to ważny dzień dla najmłodszych dzieci Szkoły Podstawowej w Szkotowie. Wtedy właśnie zostały pasowane na przedszkolaka oraz ucznia klasy pierwszej i tym samym stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Takie wydarzenie to jedno z ważniejszych przeżyć ucznia w szkole.


Dyrektor szkoły Pani Dorota Soliwoda przywitała dzieci, ich rodziców oraz gości: wójta Gminy – Panią Ewę Krzyżewską, przewodniczącą Rady Gminy – Panią Alicję Eidtner, wieloletniego przyjaciela szkoły – Panią Krystynę Kukwę.

Dużym przeżyciem była część artystyczna. Dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, których treść wyrażała odczucia najmłodszych związane ze szkołą i przedszkolem. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor dokonała pasowania. Nasi młodzi przyjaciele otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Piękne życzenia i podarunki otrzymały dzieci także od gości, przybyłych na uroczystość.

Za wszystkie upominki i miłe słowa serdecznie dziękujemy.
Dzieciom życzymy sukcesów i zadowolenia ze wspólnej zabawy i nauki.

Po oficjalnej części uroczystości dzieci, ich rodzice i wychowawcy – Ewa Szymańska i Joanna Grzela obejrzeli przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Teatru Form – Korzunowicz z Olsztyna.

Ewa Szymańska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Pasowanie na przedszkolaka i ucznia klasy pierwszej
Oceń artykuł:

(0)