Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Podziel się:

Podziel się:

Najmłodsi w Środowiskowym Domu Samopomocy

10 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami gościły w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sarnowie. Zaprezentowały swoje umiejętności w przedstawieniu „Anielskie opowiadanie świąteczne”.

Najmłodsi pięknie mówili o rodzinie jako największej wartości w życiu człowieka, o empatii i otwartości względem innych. Negowały egoizm wśród ludzi. Publiczność wysłuchała świątecznych i noworocznych życzeń w formie rymowanek. Recytowane przez dzieci teksty i zaśpiewane piosenki ponownie wzbudziły świąteczny nastrój i wyzwoliły emocje.

Spotkanie zakończyło się wspólnym, śpiewnym kolędowaniem oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez gospodarzy. Był to czas spędzony w miłym, świątecznym nastroju, pełnym wzruszeń i emocji.

Wyjazd został zorganizowany przez wychowawczynie oddziału przedszkolnego i klas I – III: Ewę Szymańską, Joannę Grzelę, Marię Chmielewską, Iwonę Jaroszewską, w ramach współpracy zespołu edukacji wczesnoszkolnej.

Ewa Szymańska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Najmłodsi w Środowiskowym Domu Samopomocy
Oceń artykuł:

(0)