środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Podziel się:

Podziel się:

Festiwal Piosenki Ekologicznej

12 kwietnia 2018r. czworo dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Szkotowie wzięło udział w Festiwalu Piosenki Ekologicznej, który odbył się w Sali Rycerskiej na Zamku w Nidzicy.

W kategorii 3-4 lata wystąpiła Bogumiła Renda. W piosence pt. „Łąka – królestwo owadów” Bogusia z przejęciem i dużym zaangażowaniem przedstawiła malowniczość tego miejsca.

W kategorii 5-6 lat wystąpiły trzy solistki. Julia Krzykowska w piosence pt. „Rozśpiewany las” pięknie opowiedziała o muzyce, którą słychać wśród drzew.

Kamila Mikulak – Sulkowska zaśpiewała piosenkę pt. „Przyszła Pani Wiosna”, z radością ukazując piękno tej pory roku. Zofia Ratajczak z entuzjazmem zaprezentowała piosenkę pt. „Maszeruje Wiosna”, podkreślając jej walory i zachęcając ją do pozostania.
Wszystkie dziewczynki z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do udziału w festiwalu. Ich występy były bezbłędne i wzruszające. Uroku dodały piękne stroje, które interpretowały teksty piosenek. Dziewczynki wykazały się dużą odwagą i otwartością występując pierwszy raz na takiej imprezie.

Bogusiu, Kamilko, Zosiu, Julko – dziękuję Wam za Waszą pracę, wysiłek i radość, jaką dałyście swoimi występami. Życzę Wam dużo zapału do uczestnictwa w podobnych przedsięwzięciach oraz wielu sukcesów.

Rodzicom dziewczynek bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie. Doceniam to, że mogę na Państwa liczyć.

Ewa Szymańska

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Festiwal Piosenki Ekologicznej
Oceń artykuł:

(0)