Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Podziel się:

Podziel się:

Obchody Dni Rodziny w Szkole Podstawowej im. Jana Twardowskiego w Szkotowie

W sobotę 26 maja w Szkole Podstawowej w Szkotowie odbyła się impreza z okazji obchodów Dni Rodziny. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie oraz rodzice i zaproszeni goście.

Punktualnie o 9 rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas IV –VII s.p. oraz II-III g. Wykonawcy prezentowali własne wiersze, napisane, by uczcić 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i śpiewali piosenki dla mam z okazji ich święta.

Następnie przedstawiciele Policji zaprezentowali strój bojowy i przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa. Ponadto zaprosili uczniów do obejrzenia ich auta, gdzie zdejmowali odciski palców. Było to wyjątkowe przeżycie.

O godzinie 10 odbył bieg rodzinny na 1500 metrów. Zmęczeni zawodnicy mieli jednak siły, by skorzystać z licznych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, zabawa balonami, skok przez kozła, skakanki, sumo, piłkarzyki , żonglerka i wielu innych .

Na zakończenie uroczystości odbyła się loteria fantowa, w której każdy los był wygrany. Ponadto można było wzmocnić siły, zajadając smakowite kiełbaski.

To był niezwykle udany dzień, uśmiechy na twarzach dzieci i mam upewniły wszystkich, że rodzina jest najważniejsza. Przypomniały także, by być dumnym z Polski naszej Ojczyzny.

Jolanta Nowak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Obchody Dni Rodziny w Szkotowie
Oceń artykuł:

(0)