Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Podziel się:

Podziel się:

Spotkanie najmłodszych z rodzicami w Szkole Podstawowej w Szkotowie

Rodzice to najbliższe i najdroższe osoby, które zawsze należy kochać i szanować. Są jednak dni, w których w szczególny sposób chcemy okazać im pamięć i podkreślić ich znaczenie w naszym życiu.

26 maja 2018 r., w ramach obchodów Dni Rodziny, dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III Szkoły Podstawowej w Szkotowie spotkały się ze swoimi rodzicami. Z okazji Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca, wraz z wychowawczyniami – Iwoną Jaroszewską, Marią Chmielewską, Joanną Grzelą, Ewą Szymańską, najmłodsi przygotowali występ. Zaśpiewali kilka piosenek, w treści których podkreślili bardzo ważną rolę rodziców w ich życiu. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej wykonały taniec korowodowy oraz zatańczyły walczyka. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej wystąpili w przedstawieniu na motywach bajki telewizyjnej „Smerfy”. Dzieci złożyły rodzicom życzenia i zaśpiewały „Sto lat”, a także przygotowały słodką niespodziankę.

W trakcie spotkania cztery dziewczynki z oddziału przedszkolnego – Bogusia, Kamilka, Julka i Zosia zaprezentowały rodzicom piosenki o przyrodzie. Wcześniej, w powyższym repertuarze, wystąpiły na Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej w Nidzicy.

Ewa Szymańska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Spotkanie najmłodszych z rodzicami w Szkole Podstawowej w Szkotowie
Oceń artykuł:

(0)