Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Pustej Klasy w Szkotowie

W tym roku Dzień Pustej Klasy był obchodzony 15 czerwca. Tego dnia już po raz trzeci dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami – Joanną Grzelą, Marią Chmielewską, Iwoną Jaroszewską, Ewą Szymańską spotkali się w naturze.

W tym roku świętowaliśmy na podwórku szkolnym. Zorganizowaliśmy zajęcia z kodowania , w ramach których dzieci nie tylko wspaniale bawiły się, ale również rozwijały spostrzegawczość, wyobraźnię, koncentrację i umiejętność logicznego myślenia. Były też gry i zabawy sportowe – przeciąganie liny, rzut woreczkiem do celu, hula hop. Można było doskonalić swoje umiejętności plastyczne, uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu piosenek o nadchodzących wakacjach oraz posłuchać relaksującej muzyki. Dzieci chętnie bawiły się również na szkolnym placu zabaw.

Pogoda była piękna. Humor dopisywał. Słychać było radosne rozmowy, a na twarzach uczestników świętowania tego wyjątkowego dnia widoczny był uśmiech.

Można uznać, że to integracyjne spotkanie dzieci było udane, pełne wrażeń i pozostanie miłym wspomnieniem, niezapomnianym przeżyciem i kontynuowanym w przyszłości pomysłem na naukę zdobywaną w inny niż zwykle sposób.

Ewa Szymańska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Dzień Pustej Klasy
Oceń artykuł:

(0)