Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Podziel się:

Podziel się:

Wycieczka najmłodszych do Płocka

19 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Szkotowie z wychowawczyniami Ewą Szymańską, Joanną Grzelą, Marią Chmielewską, Iwoną Jaroszewską wyjechali na wycieczkę do Płocka. W teatrze obejrzeliśmy bajkę pt. „Pchła Szachrajka”.

Dla wszystkich spektakl był dużą przyjemnością, aktorzy otrzymali gromkie brawa. Po kulturalnej uczcie dla duszy wyruszyliśmy na długi spacer w płockim zoo. Ciekawość i radość dzieci nie miała granic. Pokazywały sobie nawzajem zwierzęta, komentowały ich zachowania, cieszyły się. W zoo było przyjemnie i wesoło, ale najwięcej zadowolenia dostarczył najmłodszym 2,5 - godzinny pobyt w Happy Parku, gdzie dzieci uczestniczyły w zabawach z animatorami. Rozwijały sprawność fizyczną, wytrzymałość, spostrzegawczość, wyobraźnię. W „Kąciku malowania buziek i rączek” chętni mogli poprosić o wykonanie „tatuażu”. Śmiech i gwar towarzyszące zabawom świadczyły o tym, że oczekiwania dzieci zostały spełnione. Wysiłek włożony w zwiedzanie i zabawy wywołał głód, dlatego udaliśmy się do Mc’Donalds na posiłek. To ostatni etap naszej wycieczki i trzeba było wracać. Podróż trwała długo. Niektóre dzieci, wyczerpane trudami, słodko spały. Innym nadal nie brakowało energii. W autokarze słychać było śmiech i głośne wspomnienia z mijającego dnia.
Wycieczka była dla wszystkich wspaniałym przeżyciem, niezapomnianą przygodą.

Ewa Szymańska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: To była niezapomniana przygoda
Oceń artykuł:

(0)