środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Szkotowie

W piątek 12 października w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie uczniowie z klas IV i VII przygotowali apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pogoda pozwoliła organizatorom na przedstawienie programu artystycznego w aurze jesiennej na placu przed szkołą. Uczniowie zaprezentowali nauczycielom swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu nawiązującym do wydarzenia. Dodatkowo występy wzbogaciły piosenki śpiewane przez uczniów oraz pokazy taneczne. Program artystyczny przygotowany przez Pana Igora Nadolskiego, Panie Aleksandrę Pośpiech, Iwonę Jaroszewską cieszył się wielkim zainteresowaniem ze strony pracowników szkoły jaki i młodzieży zebranej przed szkołą.

Apel zakończył Pan Marcin Lisek – dyrektor szkoły, życząc pracownikom sukcesów w pracy zawodowej, a także dziękując wszystkim artystom oraz zaangażowanym nauczycielom za przygotowanie apelu.

Igor Nadolski
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Szkotowie
Oceń artykuł:

(0)