środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Festyn rodzinny w szkole podstawowej w Szkotowie

W sobotę 27 października 2018 roku w szkole odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców, Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu pod hasłem ,, Rodzina to jedna drużyna’’. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie i ich bliscy, Pan Wójt Marek Wolszczak oraz nauczyciele.

Zadaniem drużyn było wykonanie różnorodnych zadań sportowych takich jak: rzut ringo do celu , strzały do bramki unihokeja ,rzut piłką do kosza, rzut piłką za siebie, wyścigi na nartach na czas, slalom z opaską na oczach , przenoszenie piłki od unihokeja na rakietce do badmintona oraz skoki przez skakankę .

Podczas imprezy podsumowano także akcję zbierania kasztanów i wręczono dyplomy za udział w „Biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób”.

W międzyczasie odbywał się kiermasz ciast zorganizowany przez Radę Rodziców ,z którego dochód przeznaczony będzie na zakup nowego sztandaru. Inicjatywę jego zakupu wspierali także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu , zbierający dary pieniężne.

Ten dzień na długo zostanie w pamięci , gdyż nic tak nie scala rodziny, jak wspólnie , radośnie spędzony czas. Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy i już zapraszamy na kolejne imprezy organizowane w naszej szkole.

Jolanta NowakArtykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SP_Szkotowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Festyn rodzinny w szkole podstawowej w Szkotowie
Oceń artykuł:

(0)