Wtorek, 26 marca 2019. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Podziel się:

Podziel się:

Bal karnawałowy w Zaborowie

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to czas zabaw, balów, maskarad. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie balu karnawałowego dla uczniów i przedszkolaków. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 10 lutego 2018r.w Szkole Podstawowej w Zaborowie odbył się bal karnawałowy. Oficjalnego otwarcia dokonała pani Beata Żujewska pełniąca obowiązki dyrektora szkoły od 1 lutego 2018 roku. W pierwszej części balu udział wzięli uczniowie klas 0 – IV, a w drugiej klasy V – VII. W tym dniu uczniowie młodszych klas przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił wodzirej pan Szymon Lipiński, który nikomu nie pozwolił się nudzić. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i pysznymi zapiekankami, które zostały przygotowane przez Radę Rodziców. Na naszym balu emocji, radości i uśmiechów było co nie miara, dlatego też wart organizować dla dzieci takie atrakcje, które z pewnością w przyszłości będą miło wspominać.

Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu balu oraz dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Tekst: Małgorzata Kawecka

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SPZaborowo oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Bal karnawałowy w Zaborowie
Oceń artykuł:

(0)