środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Wyjątkowy Dzień Edukacji Narodowej w ZSP w Kozłowie

Wyjątkowy Dzień Edukacji Narodowej w ZSP w Kozłowie

Dnia 11 września 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie odbyła się akademia z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz lokalnych, dyrektorzy szkół z terenu gminy wraz z gronem pedagogicznym i pracownikami niepedagogicznymi. Akademia została poprowadzona przez harcerki: Natalię Semeniuk, Julię Kowalewską i Zuzannę Kaczorowską.
Uroczystość rozpoczęło wprowadzanie sztandarów przez poczty sztandarowe szkół z : Kozłowa, Rogoża, Zaborowa, Szkotowa oraz przez poczet sztandarowy Hufca w Działdowie. Następnie głos zabrała dyrektor ZSP w Kozłowie pani Mirosława Ostrowska
, która przywitała wszystkich zaproszonych gości, pracowników oświaty oraz uczniów. Po wystąpieniu dyrektora szkoły głos zabrał pan Marek Wolszczak Wójt Gminy Kozłowo, który złożył życzenia wszystkim nauczycielom, emerytowanym pedagogom oraz pracownikom administracji i obsługi. Wójt podziękował za poświęcenie i trud włożony w wychowanie i kształcenie młodych pokoleń. Życzenia również skierowali do nauczycieli zaproszeni goście: Pani Małgorzata Krzyżewska-dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu, pani Danuta Szymańska-dyrektor Banku Spółdzielczego w Kozłowie, ks. Józef Stroński, pan Dariusz Szypulski-prezes Zakładu Usług Komunalnych i Ciepłowniczych EKO Kozłowo, pan Andrzej Umiński-komendant Hufca w Działdowie. Następnie podczas części oficjalnej zostały wręczone nagrody dla pracowników oświaty za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pt. „Jeden dzień z życia w szkole w Kozłowie” . Przedstawienie przygotowali uczniowie klas ósmych pod kierunkiem nauczycieli: pani Karoliny Koszewników i pani Joanny Drygulskiej. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli.
Na zakończenie akademii głos zabrała dyrektor szkoły w Kozłowie, która podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie nauczycieli oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie zaprosiła wszystkich na poczęstunek przygotowany przez pracowników placówki.


Karolina Koszewników
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Dagmara Nachtygal oraz opublikowany na portalu Kozłowo: Wyjątkowy Dzień Edukacji Narodowej w ZSP w Kozłowie
Oceń artykuł:

(0)